Vi på administrationen

 

Reception
019-16 48 40
melins@melinsfastigheter.se

Uthyrning bostäder Örebro
Lynette Nilsson, 019-16 48 46
lynette@melinsfastigheter.se

Uthyrning Kumla/Hallsberg/Nora & lokaler 
Sandra Wulff, 019-16 48 41
sandra.wulff@melinsfastigheter.se 

Förvaltare
Viktor Olsson, 019-16 48 49
viktor@melinsfastigheter.se

Förvaltare
Peter Wikander, 019-16 48 42
peter@melinsfastigheter.se

Ekonomi
Annika Lindmark, 019-16 48 45
annika.lindmark@melinsfastigheter.se 

Ekonomi
Åsa Björkman
asa.bjorkman@melinsfastigheter.se 

Ekonomi
Maria Widholm, 019- 16 48 43
maria.widholm@melinsfastigheter.se 

Ekonomi
Annika Eklund, 019- 16 48 47
annika.eklund@melinsfastigheter.se 

VD
Mikael Kihlberg, 019-16 48 44
mikael@melinsfastigheter.se

 

Kontakt

Reception/växel
Tel:
019-16 48 40

E-post: melins@melinsfastigheter.se

Fax: 019-761 22 81

Felanmälan

Felanmälan vardagar 08:00-16:00
Tel: 019-761 22 70

Jour
Akuta fastighetsärenden kvällar och helger
Tel: 019-17 71 41

Adress

Vasatorget 1
703 54 Örebro

Kontoret på Vasatorget 1 är öppet på vardagar
08:00 – 16:00

Lunchstängt 12:00 - 13:00