top of page
IMG_9866.heic

Kontakt

Vi på administrationen

 

Uthyrning bostäder Örebro
Lynette Nilsson, 019-16 48 46
lynette@melinsfastigheter.se

Uthyrning Kumla/Hallsberg/Nora & lokaler 
Erik Bodin, 019-16 48 41
erik@melinsfastigheter.se 

Förvaltare
Viktor Olsson, 019-16 48 49
viktor@melinsfastigheter.se

Förvaltare
Lars Öhrn, 019-16 48 42
lars@melinsfastigheter.se

Ekonomi
Carina Eklind, 019-16 48 45
carina@melinsfastigheter.se 

Ekonomi och reception
Maria Widholm, 019- 16 48 43
maria@melinsfastigheter.se 

Ekonomi
Annika Lindmark, 019- 16 48 47
annika@melinsfastigheter.se 

VD
Mikael Kihlberg, 019-16 48 44
mikael@melinsfastigheter.se 

Fastighetsskötare på Melins

 

Örebro 
Ulf
ulf@melinsfastigheter.se

Örebro 
Per
per@melinsfastigheter.se

Örebro 
Nils
nisse@melinsfastigheter.se

Nora
Björn

bjorn@melinsfastigheter.se 

Kumla
Magnus

magnus@melinsfastigheter.se

Hallsberg
Fredrik
fredrik@melinsfastigheter.se  

Image by Sincerely Media

Felanmälan

Vardagar

mellan 8.00-16.00

Image by Sincerely Media

Felanmälan

Jour

Akuta fastighetsärenden

Image by Sincerely Media

Adress

Melins Fastighetsförvaltning AB

Vasatorget 1

703 54 Örebro

bottom of page